Lote 1138-600€
600,00 €
Rafael Duran Benet (Terrassa, Barcelona, 1931-Barcelona, 2015)
Taula amb reflexes de Cadaqués.
Óleo sobre tela. Firmado. Etiqueta de la Sala Parés, Barcelona, en el bastidor.
89 x 116 cm. Estimación:950 – 1200€
Hay existencias








Lote 1052-600€
Lote 1039-450€
Lote 1050-800€
Lote 1046-400€
Lote 1015-6000€
Lote 1043-300€
Lote 1032-800€
Lote 1051-600€