Lote 102-6000€
6.000,00 €
Àngel Planells Cruañas (Cadaqués, Girona, 1901-1989)
Pasan els somnis sobre el vell cançat i com un vidre es fragil l’esperit.
Óleo sobre tela. Firmado y fechado en 1980. Titulado, firmado y fechado al dorso.
46 x 55 cm. Estimación:11000 – 13000€

Lote 287-300€
Lote 50-690€
Lote 94-900€
Lote 2207-120€
Lote 2035-450€
Lote 3220-180€
Lote 105-1380€
Lote 2233-300€
Lote 2030-90€
Lote 2313-250€
Lote 116-1600€
Lote 1193-110€
Lote 3020-1200€
Lote 1009-450€
Lote 2058-200€
Lote 2037-180€
Lote 2206-150€
Lote 2079-165€
Lote 166-490€
Lote 2116-90€
Lote 2046-120€
Lote 2216-300€
Lote 3106-200€
Lote 33-450€